Daj się poznać 2017

Jednak stało się, postanowiłem spróbować i założyłem bloga. Nie ukrywam myślałem o tym od dwóch lub więcej lat, ale nigdy jakoś nie było tego ostatecznego bodźca. Co się zmieniło? Zaciekawił mnie konkurs "Daj się poznać" i to w sumie mnie zachęciło.

Posiadam niestety słomiany zapał więc pomyślałem, że będzie to dobrym sposobem aby motywować się do prowadzenia bloga oraz, albo przede wszystkim będzie stworzenie projektu. To czego oczekuję po tej inicjatywie to głównie wytrwałość, w tym upatruję największy potencjał, osiągnięcie celów, które stawiam sobie na początku przystępowania do tego projektu, będę traktował jako sukces, a kto wie może z czasem poprzeczkę zawieszę wyżej. Wychodzę z założenia, że robię to sam dla siebie, aczkolwiek wsparcie mile widziane.

Chciałbym jeszcze wspomnieć o jednej rzeczy, która wpłynęła na moją decyzję. Jakiś czas temu trafiłem przez przypadek na bloga nafrontendzie.pl, który bardzo mi się spodobał. Nie trafiłem wcześniej na polskiego bloga z tak przyjazną treścią dotyczącą frontendu, także gorąco polecam publikowane tam treści, a aspektem, który wpłynął na rozpoczęcie przygody z blogiem i konkursem, był artykuł z tego serwisu, w którym pojawiła się informacja, że w naszym języku mało jest polskich treści dotyczących frontendu. Chciałbym aby ta luka zmniejszała się także za moim udziałem.

 

0